728b.gif

Sex ve městě

10.06.08 10:00 | Kultura | autor: MichMach (profil) | Čteno: 2888x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (Žádná hodnocení)

Sex and the CityKdo by je neznal! Čtyři nerozlučné kamarádky žijící v New Yorku řešící své partnerské vztahy si oblíbil celý svět. Tentokrát vtrhly na filmová plátna. Příběh plynule navazuje na předchozí seriálovou řadu ukončenou před čtyřmi lety.

Hlavní hrdinka novinářka Carrie Bradshaw našla svou osudovou lásku v panu Božském. Kupují si společný byt a chystají svatbu. Nymfomanka Samantha Jones bydlí v Los Angeles, kde pracuje jako managerka pro svého přítele, a čas od času létá do New Yorku, aby mohla vidět své kamarádky. Právnička Miranda Hobbes vychovává svého malého synka se svým přítelem Stevem. Charlotte York pečuje o svou adoptivní dcerku Li a prožívá nekonečný romantický vztah se svým mužem.

Zdá se, že není o čem dál vyprávět, všechny staré přítelkyně se zdají být spokojené a šťastné. Nikoli, celý děj se rozjede po sledu několika událostí a po větším pootevření soukromí hrdinek.

Miranda rezignovala na své manželské povinnosti, z toho důvodu jí Steve podvede a k svému činu se i dozná. Miranda se od něho vzápětí odstěhovává. Samanthě nevyhovuje věčné čekání na svého přítele a odluka od kamarádek. A co teprve svatba Carrie. Božský si již prožil dvě nepovedená manželství, proč by právě tohle mělo být to pravé? Co by se mohlo stát, kdyby na obřad nedorazil?

Sex and the City

Vidíte, děj je zapeklitý a nastoluje několik otázek: Odpustí Miranda Stevovi a navrátí se zpět. Vydrží Samantha nepodvádět přítele, i když se naskytla úžasná příležitost k nevěře s novým „chlapáckým“ sousedem? Vezme si nakonec Carrie Božského? Odpovědi na tyto otázky Vám dá film.

Film poodkrývá osudy vyspělých žen, které hledají štěstí a cestu k odpuštění. Tvůrci si nenechali ujít množství komických scén, při kterých bez pochyby vybuchnete smíchy. Za přednost považuji udržení si návaznosti a zákonitostí filmu se seriálem. Tedy, komu se zamlouval seriál, tak určitě nebude želit ani zhlédnutí filmu. Snad jen délka 148 minut mohla být o něco kratší. Nezbývá než popřát příjemnou zábavu!

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Zanechat odpověď