728b.gif

Photofunia – staňte se slavnými

01.08.08 22:30 | Internet | autor: Willy.Wonka (profil) | Čteno: 16597x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (4 hlasů, prům.: 4.25)

PhotofuniaMůj dnešní příspěvek na Pcblog bude až nezvykle krátký, a tak doufám, že o to zábavnější. (ne že bych snad předpokládal, že ostatní jsou nudné :-) ). Hned na začátku navíc pokládá zásadní otázku:

Chcete být slavní (!?) a ukazovat známým své billboardy, mít tvář otisknutou na předních stranách renomovaných časopisů? Chtěli byste modelky světové extratřídy pózující s Vašimi novými kompakty? Cesta je velice jednoduchá, jmenuje se Photofunia a vydat se po ní nezabere více než pár minut.

Tento původem ruský web totiž vládne aplikací, která ovládá technologii Face Detection. Pomocí ní si Vámi uploadovanou fotku (je dobré vejít se do formátu 640×480) upraví, aby pasovala do zvolené situace či patternu, kterých web nabízí několik desítek.

Umožní tak Vašemu obličeji kromě výše zmíněných také možnost octnout se na Měsíci, na opravdu staré fotografii nebo například na bankovce. Pánové mohou svou tváří zkrášlit tričko obepínající hrudník obdařené brunetky.

Pro ilustraci jsem si vybral fotku, která by na obálce Vogue nepřekážela. Děkuji slečně Kamilce za propůjčení.

Photofunia - Kamila

Odkaz na tento web naleznete ZDE. Pohrajte si a udělejte radost svým kamarádům, nebo si z nich případně dobře vystřelte. Obrázky, které aplikace na serveru Photofunia generuje jsou totiž skutečně „jako živé“. Klikněte pro zvětšení.

Photofunia - billboard

Photofunia - Vogue

Photofunia - booklet

Závěrem ještě poděkování JacKalovi, který mě na Photofunii upozornil.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Zanechat odpověď