728b.gif

Digitally Imported – Zbavte se otravných domácích rádií

08.01.08 02:12 | Internet | autor: Willy.Wonka (profil) | Čteno: 4887x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (Žádná hodnocení)

radioMnoho uživatelů v České republice již odhalilo fenomén internetového rádia. Už žádný chrčící tranzistorák na poličce v kanceláři. Hudba se z reproduktorů počítače line ze sítě.

Objev je však pouze prvním krokem – následuje výběr příhodných stanic. Z českých jmenujme například ABRadio, které poskytuje na poměry rozsáhlou možnost voleb stylů, nicméně pro náročnějšího posluchače může být po čase nudné a pro nesnesitelné množství reklam na mainstreamových stanicích i otravné.

Připomíná vám Trance v našich rádiích diskotékové hity z pouti? Sháníte čerstvé techno, house, drum’n'bass nebo i méně známé styly jako je hardstyle, gabber či progressive? Odpovědí Vám budiž Digitally Imported radio – www.di.fm.

Zde naleznete již zmiňované odrůdy taneční hudby, zkrátka ale nepřijdou ani milovníci zamilovaných hitů, country, vážné hudby, ba ani poctivých kytarovek a jižanských rytmů.

Navíc rádio nabízí podle programu speciální sety a online vystoupení a pro přehrávání nepotřebujete nic jiného, než Windows Media Player, Winamp nebo třeba stále populárnější FooBar.

To vše v základní verzi zcela zdarma s možností stát se Premium uživatelem a přenášenou hudbu si užívat v ještě vyšší kvalitě.

Neváhejte a vyzkoušejte sami, každý si najde to své…

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Jedna odpověď na článek Digitally Imported – Zbavte se otravných domácích rádií

  1. So Tim couldn’t wait for the newset Harry Potter movie? Who knew?!I just buy the freakin DVD A lot of movies movies drop in price a couple months after they’re released to DVD, so I just wait and buy them pre-viewed from places like Lackluster Video or wait until the price drops. I can also often get a video for $10 or $20 on the first day of DVD release None of this new-fangled downloading movies for me!

Zanechat odpověď