728b.gif

V nové verzi Firefoxu nefungují uložená hesla…

30.09.08 23:09 | Internet | autor: Longer (profil) | Čteno: 2907x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (Žádná hodnocení)

Firefox 3Tvůrce oblíbeného prohlížeče Firefox vydal koncem minulého týdne novou opravnou verzi 3.0.2, která však v české verzi prohlížeče zapříčinila problém s uloženými hesly. Pokud jedno z hesel obsahuje diakritiku není možné použít ani jedno uložené heslo. Byla tedy velmi očekávaná další verze, která by tuto chybu opravila.

Mozilla Corporation tedy v neděli uvolnila verzi 3.0.3, s očekáváním jsem ji nainstaloval a zjistil, že uložená hesla stále nefungují. Jedinou rozumnou cestou je tedy downgrade na verzi 3.0.1, jak na to se dozvíte v tomto článku.

První věcí bude zrušení automatických aktualizací, aby se vám po instalaci opět neinstalovala novější verze. V okně Firefoxu klikněte v menu na Nástroje a dále na Možnosti. V okně na Rozšířené a Aktualizace. Dále zrušte zaškrtnutí Automaticky kontrolovat aktualizace pro Aplikace Firefox.

Firefox Update 1

Zavřete všechna okna Firefoxu, stáhněte verzi 3.0.1 a nainstalujte ji. A je to hotovo.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Zanechat odpověď