728b.gif

Jak na videokodeky? K-lite Codec Pack

26.10.08 21:53 | Windows | autor: Longer (profil) | Čteno: 4075x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (Žádná hodnocení)

K-Lite Codec PackKdo z vás se rád dívá na svém počítači na nejrůznější videozáznamy, určitě už narazil na problém s přehráním videí s nejrůznějšími formami komprese. Pro přehrání v tom případě potřebujete kodek pro daný formát videa.

Jednou z možností je instalace jednotlivých kodeků. O dost výhodnější je instalace balíku nejčastěji používaných kodeků. Již několik let používám K-lite Codec Pack, který bych vám dnes rád doporučil.

K-lite Codec Pack je dostupný zdarma na stránkách free-codecs.com. Je dostupný ve třech variantách BASIC, STANDARD a FULL. Ze svých zkušeností mohu doporučit instalaci verze STANDARD.

Součástí všech verzí je přehrávač Media Player Classic, který vřele doporučuji, je jednoduchý, hardwarově nenáročný a maximálně přehledený (možná taky proto, že nemá nic společného s Microsoftem). Instalace je jednoduchá, pro většinu uživatelů postačí defaultní volby instalátoru, tudíž pár kliknutí na tlačítko Další postačí k přehrání většiny videoformátů, na které si jen vzpomenete.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Zanechat odpověď