728b.gif

Technomasters 2 – Christmas Edition

31.12.07 13:14 | Kultura | autor: Willy.Wonka (profil) | Čteno: 2007x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (Žádná hodnocení)

showtekTM2 proběhli v pátek 28.12.2007 v Benešovském kulturním centru KC Karlov. Hlavním lákadlem pro návštěvníky této akce bylo první čistě hardstyle vystoupení v České republice, o které se postarala Holandská bratrská DJ dvojice Showtek.

Především technařsky obsazený line-up vypadal následovně: Jamal DJs (CZ), DJ Agent (CZ), Ortin Cam (BEL), Showtek (NL), Space DJs (UK), Sven Wittekind (GER).

Prostory benešovského KC byly velice příjemným překvapením – rozlehlá budova, šatny, celkové prostředí, vážně silný sound system – uznal jsem, že mé obavy o úrovni akce nebyly na místě.

Čekal jsem především na vystoupení holandských DJ, avšak oba čeští zástupci ukázali opravdu vysokou úroveň a zvláště DJ Agent si připravil set na úrovni.

Studenou sprchou bylo vystoupení Ortin Cama, ve kterém jsem naopak zalíbení nacházel minimálně. Dlouhé gradující nástupy v kombinaci s nedostatkem hlavních motivů rychle omrzely a pak to byla dokola stále stejná nuda.

V půl jedné se konečně vytoužení Showtek dostali na stage a nástup měli vážně famózní. O pár minut později ale sáhli do měkčích skladeb, což se alespoň mně hrubě nelíbilo. Zklamán jsem očekával, kde se vynoří autodrom a kolotoče, které mám v hlavě s podobnými rytmy spjaté. Naštěstí se zhruba před polovinou setu ST vrátili do správně hardstylové polohy a další průběh vystoupení už byl skutečná lahůdka.

Vystoupení Space DJs bylo asi nejlepší z celého průběhu noci a publikum to dávalo velice aktivně najevo. Nepřísluší mi hodnotit Svena Wittekinda, protože z jeho repertoáru jsem vyslechl asi jen půl hodiny.

Celkově ve mně Technomasters 2 zanechali nadprůměrný dojem a mohu říci, že pokud interpreti dodrží slovo a za rok se vrátí, vrátím se i já.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Zanechat odpověď