728b.gif

Film – Warcraft: The Rise of the Lich King

06.10.09 21:24 | Offtopic | autor: Chates (profil) | Čteno: 4275x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (4 hlasů, prům.: 4.50)

filmWarcraftPřibližně před hodinou se na serveru IMDB objevily detaily o filmu inspirovaném legendární počítačovou hrou Warcraft a nejhranější on-line RPG současnosti World of Warcraft.

O filmu se šuškalo už dlouho, nicméně firma Blizzard, která drží práva na oba tituly, se ne a ne rozhoupat. Zřejmě z oprávněného strachu, že by šlo o propadák. Vždyť společnost Blizzard Entertainment se za dobu své existence stala synonymem úspěchu a kvality. Stojí také za peckami jako Diablo či Starcraft.

Přízvisko The Rise of the Lich King souvisí s názvem nejnovějšího datadisku pro World of Warcaft s názvem “Wrath of the Lich King.” Spekuluje se také, že bude film inspirován stejnojmennou knihou.

Premiéra filmu byla oznámena na léto 2011 a režie se ujme Sam Raimi, který má za sebou všechny Spider-Many  a populární horor Drag Me to Hell (Stáhni mě do pekla).

Zdroj: IMDB.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Jedna odpověď na článek Film – Warcraft: The Rise of the Lich King

  1. nejnovější datadisk wrath of the lich king? to už neplatí, teď se mluví o cataclysmu :D

Zanechat odpověď