728b.gif

Rémi Gaillard

28.12.09 15:04 | Kultura | autor: Willy.Wonka (profil) | Čteno: 6056x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (Žádná hodnocení)

Rémi GaillardCo uděláte, když ztratíte práci v obchodě s obuví? Zřejmě půjdete hledat nový džob, stejně jako by to udělala naprostá většina lidí. Naštěstí se dá zodpovědně tvrdit, že Rémi Gaillard není normální člověk. Po ztrátě svého místa si řekl, že se chce bavit. A jak řekl, tak dělá, a my máme možnost se bavit s ním. A je to jízda.

Rémiho kousky jsou totiž do jednoho volně k vidění na Youtube. Tento francouzský exhibit, jenž příští rok oslaví pětatřicátiny, se do povědomí dostal svým prvním vystoupením, kdy při finále francouzského poháru oblékl dres fotbalového Lorientu (s míčem to ale umí i doopravdy, jak dokazuje v několika scénkách) a vyběhl na trávník slavit vítězství jako jeden z hráčů -- a dostal medaili za výhru i od samotného pana prezidenta.

Jeho motto „C’est en faisant n’importe quoi qu’on devient n’importe qui.“ by se do češtiny dalo přeložit asi jako „Když budete dělat cokoliv, stanete se kýmkoliv.

Nemá smysl se tu podrobně rozepisovat o Rémiho eskapádách, místo toho raději připojme vybraná videa a odkaz na Rémiho kanál na Youtube, kde naleznete všechna další. Dobře se bavte.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Jedna odpověď na článek Rémi Gaillard

  1. Všechny videa francouzského komika Remiho Gaillarda najdete na http://www.RemiGaillard.cz

Zanechat odpověď