728b.gif

Utilitky pro Windows – rozdělení MP3 setu snadno a rychle

19.01.10 09:59 | Windows | autor: DXP (profil) | Čteno: 4604x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (2 hlasů, prům.: 3.00)

Sound WavePokud holdujete elektronické hudbě, pak jste se zajisté setkali s tím, že je často uložena jako jeden track, v případě setů z různých festivalů je toto takřka pravidlem. Přesto však někdy tyto sety bývají doprovázeny .cue souborem obsahujícím metadata o MP3.

Díky němu je možno tento jednoduše rozdělit na jednotlivé MP3, což je vhodné, pokud se vám ze setu líbí jen nějaká pasáž anebo prostě chcete scrobblit jednotlivé interprety, jejichž počiny v setu zazní.

Nástrojů, které toto umožňují, je zajisté spousta, já bych rád vyzdvihl jeden, který jsem si před časem oblíbil. Jedná se o Medieval CUE Splitter, freewarová utilitka, volně ke stažení na např. oficiálních stránkách.

Medieval CUE okno

K prográmku zřejmě netřeba psát nějaké romány, jednoduché okno, do kterého pomocí drag’n'drop natáhnete .cue soubor, navolíte možnosti rozdělení či pojmenování MP3 a set rozdělíte. Berte tedy tento článek jen jako malé doporučení na chytrou jednoduchou utilitku, která se dá sehnat za tu nejoblíbenější českou cenu.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Zanechat odpověď