728b.gif

Chcete mě – Pcblog?

23.07.11 22:14 | Offtopic | autor: Willy.Wonka (profil) | Čteno: 6106x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (3 hlasů, prům.: 3.33)

Sad sadPráci na Pcblogu jsme se věnovali řadu let a dařilo se nám přidávat zajímavý i užitečný obsah s dostačující kvalitou. Jelikož nás ale v poslední době tlačí nadmíra pracovních povinností, na přispívání na naše blogovací dítko už nám nezbývá čas. Na Pcblog v této chvíli chodí v průměru kolem 100 – 150 lidí za den, nejčtenější články na webu mají přes 10 000 zhlédnutí a návody na Pcblogu vyřešili nejednomu uživateli jeho trable. Byla by proto věčná škoda, kdyby tenhle e-plátek upadl do úplného zapomnění.

Pokud by se mezi návštěvníky našel někdo, kdo by měl zájem prostřednictvím Pcblogu publikovat své články, neváhejte se na nás obrátit – přístup do redakčního Wordpressu není vůbec žádný problém. Třeba to někoho zaujme :) Pokud byste se chtěli o Pcblogu a psaní dozvědět více…

… tak napište otázku do komentáře, nebo na starý mail willy.wonka@centrum.cz. Už dopředu děkujeme těm, kdo by se chtěli realizovat a o nějaký ten text by se pokusili.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

2 odpovědí na článek Chcete mě – Pcblog?

  1. Je to škoda, mám to tu rád :)

  2. Blog je pěkný, škoda, že není aktualizovaný! :/

Zanechat odpověď