728b.gif

Microsoft Outlook – problémy s připojením k Live Hotmail

30.01.08 18:12 | Offtopic | autor: DXP (profil) | Čteno: 5067x |
Nic mocUjde toPrůměrDobréVýborné (Žádná hodnocení)

Live hotmailPokud máte poštovní účet na stránkách Live.com, vlastníte Outlook 2003 nebo Outlook 2007 a tyto si propojujete pomocí plug-inu Outlook Connector, možná jste narazili na problém se spojením. Testoval jsem dnes Connector a tento se zasekl během připojování – všechny tři služby (mail, kalendář a kontakty) se hlásily pouze ve stavu Connecting.

Při prohledávání Internetu jsem narazil na dvě možné příčiny.

1) Špatná verze Outlook Connectoru

Verze, která je nyní běžně dostupná, je 12.0.4518.1068, v této se však podle některých komentářů vyskytuje chyba v autorizačním algoritmu. Je tedy možno stáhnout z tohoto umístění starší verzi 12.0.4518.1047, která tímto neduhem netrpí.

2) Nevyplněné osobní údaje

Po neúspěchu první metody jsem znejistěl, kupodivu se však tento postup ukázal být lékem na můj problém. Při zakládání účtu na Live.com jsem totiž opomněl vyplnit také příjmení v osobních údajích (v administraci Live.com -> Přehled účtu -> vpravo vybrat Upravit registrované údaje -> a zde vyplnit jak jméno tak příjmení).

Po reinstalaci plug-inu, doplnění údajů a restartu Outlooku se synchronizace e-mailů rozběhla v pořádku.

336b.gif

Líbil se ti tento článek? Ukaž ho i ostatním! Pro snadné přidání odkazu na Facebook, Linkuj.cz nebo Twitter klikni na jednu z ikonek výše a nech další, ať si článek také přečtou.

Jedna odpověď na článek Microsoft Outlook – problémy s připojením k Live Hotmail

  1. Misto Outlook Connector bych doporucil program EVO Collaborator, ktery se da propojit s Outlook.com, Live, Office 365, ale take hlavne s ostanimi servery, jako Gmail, Yahoo a synchronizovat kalendare, kontakty, a ukoly. Navod na nastaveni a odkaz ke stahnuti zde http://pocitace-a-internet.blogspot.com/2015/07/synchronizace-hotmail-uctu-s-outlookem.html

Zanechat odpověď